Skip to content

PRO PARTNERY

SERVISNÍ ZASTOUPENÍ

Naše společnost provádí veškerý záruční a pozáruční servis podle situace v místě instalace přístroje u zákazníka nebo na dílně. Pečuje o zákazníka zatímco vy, jako distributor či výrobce zdravotnické techniky, věnujete pozornost svým prioritním úkolům a investujete energii zejména na rozvoj obchodních příležitostí na trhu.

Vždy postupujeme podle odsouhlasených postupů, pracujeme dle standardů jednotlivých výrobců, abychom naplnili očekávání zákazníků. Náš standard práce je unikátní na trhu servisních služeb v oboru zdravotnické techniky. Dle povahy případu zaznamenáme klíčové body servisní práce na video, foto a do textových poznámek. Veškerá tato data jsou poté k dispozici jako doplněk ke standardnímu systému reportování servisních případů.

Rozumíme klíčové roli zákaznických služeb jako předpokladu pro růst v silnou společnost. Jelikož nám je tento cíl vlastní, s námi udržíte vysokou úroveň reputace značky u spokojených zákazníků. S naší vášní pro služby a péči o zákazníka se stanete vítězem v běhu na tuto dlouhou trať.

PODPŮRNÝ SERVIS

Podpůrný servis je perfektním řešením, když distributor či výrobce zdravotnické techniky potřebuje doplňkové zdroje technických dovedností ve specifickém čase nebo specifické oblasti svého produktového portfolia. Umíme převzít a zajistit servisní práce během sezóny, špiček, během dovolených nebo v jakémkoliv jiném případě, kdy výkon vašeho interního servisního týmu nedostačuje pro pokrytí náhlého množství příchozích servisních požadavků.

Umíme také stabilně převzít a zajistit servisní práce pokrývající část vašeho portfólia zdravotnické techniky. Tam, kde je neefektivní z jakéhokoliv důvodu, aby zdravotnická technika byla udržována speciálně proškoleným servisním týmem nebo dedikovaným jednotlivcem. S našimi zkušenostmi, chytrým, efektivním a flexibilním přístupem by toto řešení mohlo být prospěšné pro obě strany.

Kontrakt na podpůrný servis od nás zvýší vaší flexibilitu a ušetří vaše fixní náklady.

Nechte si předložit nabídku!